KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455065
nr 1245 5065
Törner, sädesärla, signerad. Olja på duk, 28x38
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:38:11
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr